Certyfikaty

Witaj w galerii szkoleń, które odbyłem, aby pełnić rolę trenera personalnego. Każdy certyfikat to krok w mojej nieustannej podróży do doskonałości. Cała ta wiedza, jak i umiejętności zdobyłem, by oferować jak największą jakość usług.

AKADEMIA TRENERÓW SPORTU

Toruń 2020

Szkolenie na trenera personalnego, zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym, organizowane w Toruniu przez ATS. Kurs obejmował sześciotygodniowy moduł, w którym zawarte były podstawowe ćwiczenia na siłowni z użyciem różnych akcesoriów treningowych, nauka progresji ćwiczeń oraz metod programowania treningowego.

PODSTAWY PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

Online 2021

Szkolenie, które odmienił moje spojrzenie na poszczególne elementy treningowe, rozgrzewkę, programowanie treningu zarówno w sporcie, fizjoterapii jak i treningu personalnym. Obejmował informacje dotyczące treningu różnych zdolności motorycznych, planowania ich oraz podejścia do klienta.

PRAKTYCZNA STRONA TRENINGU

Online 2021

Kurs online, obejmujący teoretyczne zagadnienia i praktyczne zastosowania, z zakresu kontuzji grupy mm. kulszowo- goleniowej. Webinar wypchany po brzegi ogromną ilością publikacji naukowych.

PODSTAWY TRENINGU PLYOMETRYCZNEGO

Online 2022

Webinar dotyczący bardzo ważnego zagadnienia jakim jest plyometria. Informacje dotyczyły podziału, przykładowych ćwiczeń oraz programowania.

PODSTAWY TRENINGU W URAZACH

Online 2022

Rozwiązania treningowe w trakcie przebywania kontuzji, prowadzone przez Jakuba Surmacza.

SPEED, PLYOMETRICS & AGILITY

Katowice 2022

Kurs bogaty w ogromną ilość publikacji naukowych, prowadzony przez czwórkę specjalistów w swoich dziedzinach. Poruszone zagadnienia obejmowały tematy z zakresu plyometrii, sprintu, biomechaniki, kształtowania poszczególnych zdolności motorycznych i progresji.

PSYCHOLOGIA SPORTU

Online 2022

Webinar online poruszający najważniejsze zagadnienia z zakresu psychologii stosowanej w sporcie drużynowym i indywidualnym.

PODSTAWY TRENINGU WYTRZYMAŁOŚCIOWEGO

Online 2022

Systemy energetyczne oraz rozwiązania treningowe, uwzględniające element wytrzymałościowy.

WYWIAD Z KLIENTEM

Online 2022

Webinar online, doszkalający z zakresu pierwszego spotkania z klientem, wywiadu i elementów diagnostyki.

ZDROWE KOLANO

Online 2022

Szkolenie niestacjonarne, prowadzone przez fizjoterapeutę, przedstawiające diagnostykę obszaru kolana, wiele rozwiązań treningowych oraz przykłady prewencji dla tego stawu.

EFEKTYWNE STRATEGIE REGENERACJI

Online 2022

Szkolenie dotyczące prawidłowego radzenia sobie z przeciążeniami związanymi z treningiem, metody oraz planowanie regeneracji.

PODSTAWY BIOMECHANIKI W SPORCIE

Online 2022

Webinar online, poruszający kwestię biomechaniki, rodzajów dźwigni oraz praktycznych zastosowań korekcji w ustawieniu ciała w przestrzeni.

PODSTAWY PROGRAMOWANIA PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

Online 2022

Uzupełniające szkolenie poruszające temat programowania różnych zdolności motorycznych na potrzeby sportu i prowadzenia treningowego.