Certyfikaty - Michał Masternak Certyfikaty - Michał Masternak

CERTYFIKATY

CERTYFIKATY

Szkolenie na trenera personalnego, zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym, organizowane w Toruniu przez ATS. Kurs obejmował sześciotygodniowy moduł, w którym zawarte były podstawowe ćwiczenia na siłowni z użyciem różnych akcesoriów treningowych, nauka progresji ćwiczeń oraz metod programowania treningowego.

AKADEMIA TRENERÓW SPORTU Toruń 2020

Szkolenie, które odmienił moje spojrzenie na poszczególne elementy treningowe, rozgrzewkę, programowanie treningu zarówno w sporcie, fizjoterapii jak i treningu personalnym. Obejmował informacje dotyczące treningu różnych zdolności motorycznych, planowania ich oraz podejścia do klienta.

PODSTAWY PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO Wrocław 2021

Kurs online, obejmujący teoretyczne zagadnienia i praktyczne zastosowania, z zakresu kontuzji grupy mm. kulszowo- goleniowej. Webinar wypchany po brzegi ogromną ilością publikacji naukowych.

PRAKTYCZNA STRONA TRENINGU Online 2021

Webinar dotyczący bardzo ważnego zagadnienia jakim jest plyometria. Informacje dotyczyły podziału, przykładowych ćwiczeń oraz programowania.

PODSTAWY TRENINGU PLYOMETRYCZNEGO Online 2022

Rozwiązania treningowe w trakcie przebywania kontuzji, prowadzone przez Jakuba Surmacza.

PODSTAWY TRENINGU W URAZACH Online 2022

Kurs bogaty w ogromną ilość publikacji naukowych, prowadzony przez czwórkę specjalistów w swoich dziedzinach. Poruszone zagadnienia obejmowały tematy z zakresu plyometrii, sprintu, biomechaniki, kształtowania poszczególnych zdolności motorycznych i progresji.

SPEED, PLYOMETRICS & AGILITY Katowice 2022

Webinar online poruszający najważniejsze zagadnienia z zakresu psychologii stosowanej w sporcie drużynowym i indywidualnym.

PSYCHOLOGIA SPORTU Online 2022

Systemy energetyczne oraz rozwiązania treningowe, uwzględniające element wytrzymałościowy.

PODSTAWY TRENINGU WYTRZYMAŁOŚCIOWEGO Online 2022

Webinar online, doszkalający z zakresu pierwszego spotkania z klientem, wywiadu i elementów diagnostyki.

WYWIAD Z KLIENTEM Online 2022

Szkolenie niestacjonarne, prowadzone przez fizjoterapeutę, przedstawiające diagnostykę obszaru kolana, wiele rozwiązań treningowych oraz przykłady prewencji dla tego stawu.

ZDROWE KOLANO Online 2022

Szkolenie dotyczące prawidłowego radzenia sobie z przeciążeniami związanymi z treningiem, metody oraz planowanie regeneracji.

EFEKTYWNE STRATEGIE REGENERACJI Online

Webinar online, poruszający kwestię biomechaniki, rodzajów dźwigni oraz praktycznych zastosowań korekcji w ustawieniu ciała w przestrzeni.

PODSTAWY BIOMECHANIKI W SPORCIE Online 2022

Uzupełniające szkolenie poruszające temat programowania różnych zdolności motorycznych na potrzeby sportu i prowadzenia treningowego.

PODSTAWY PROGRAMOWANIA PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO Online 2022